Dieta garstkowa

Dieta garstkowa
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

zdrowie (7)Dieta garstkowa oczyszcza i odchudza, a prawdziwą zaletą tej diety jest to, że nie trzeba skrupulatnie liczyć kalorii, unikać niektórych produktów, trzymać się sztywno określonych zasad czy robić jakieś specjalne zakupy. Podstawową zasadą tej diety jest to, żeby zjadać posiłki o objętości nie większej niż „garstka” znajdująca się w jej nazwie, uproszczając porcje nie powinny być większe niż 250 gramów produktów stałych lub 250 ml produktów ciekłych.
Dieta ta jest dobrą propozycją dla wszystkich tych, którzy odżywiają się w miarę racjonalnie i różnorodnie, ale ich posiłki są zbyt obfite, co przekłada się na ich wagę. Jest to świetna dieta dla kobiet, które przygotowywują posiłki dla całej rodziny i naprawdę trudno im rezygnować z „normalnego” jedzenia na rzecz jakiejś wybiórczej diety. W ciągu miesiąca można schudnąć około 4 – 5 kilogramów, ale nie jest wskazane ciągnąć jej dłużej, gdyż dostarcza ona tylko około 1000 kcal. W trakcie diety należy także unikać produktów zawierających
Zbyt dużo chemicznych dodatków, dzięki czemu organizm oprócz tego, że pozbędzie się kilku nadprogramowych kilogramów także oczyści się, co wpłynie korzystnie także na stan włosów i skóry.

Interesujące artykuły tematyczne o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top