≡ Menu
malzenstwojestdobre.pl
PORTAL WZMACNIAJĄCY ROZWÓJ I PRZYJAŹŃ W MAŁŻEŃSTWIE

 

EFEKTYWNOŚĆ W BIZNESIE

EFEKTYWNOŚĆ W BIZNESIE

DLACZEGO WARTO:
Zazwyczaj nie mamy czasu, by zatrzymywać się i dogłębnie analizować podejmowane działania.
ILE KOSZTUJE NAS USUWANIE KONSEKWENCJI BŁĘDNYCH CELÓW I DZIAŁAŃ?

Na warsztatach w 4-6 osobowym zespole zaplanujesz indywidualne cele i działania biznesowe zwiększające efektywność Twojego biznesu. Przez cały czas pracujemy tylko nad zwieszeniem efektywności działań w obszarze indywidualnych, faktycznych celów i wyzwań zawodowych uczestników (zamiast teorii!). Co może działać lepiej w wybranym zakresie: organizacji i zarządzania, marketingu i handlu, współpracy zespołowej lub efektywności osobistej.

Bardzo mocną stroną warsztatów jest równoległa praca nad zwiększeniem efektywności własnej w obszarach kompetencji twardych i miękkich.

Uczestnik, kierowany pytaniami innych dostrzega znaną sobie sytuację z innych perspektyw.  Uczestnicy przepracowując wzajemnie swoje wyzwania biznesowe zapożyczają pomysły i rozwiązania, z którymi mogą się osobiście utożsamić.

Celem / tematem do pracy uczestnika jest nowy lub długotrwały problem, wyzwanie, potrzeba w relacji. Pracują nad tym, co stanowi cel lub problem, czego należy dopilnować, z czym należy sobie poradzić, według formuły: Osiągnę CEL, REZULTAT > w tym celu podejmę DZIAŁANIE > dzięki temu NAUCZĘ SIĘ…

Przykłady:

Do końca roku 2015 zmniejszę nieplanowane przestoje w produkcji (REZULTAT), w tym celu wdrożę program X oraz zwiększę zaangażowanie mojego zespołu w realizację projektu (DZIAŁANIE), dzięki temu nauczę się motywowania innych do realizacji inicjatyw oraz rozwinę relacje z partnerami biznesowymi oparte na komunikacji i współpracy (NAUKA).

Do końca roku 2015  zapewnię produkcję zgodną z założeniami projektowymi (REZULTAT), w tym celu zapewnię stale podzespoły do produkcji (DZIAŁANIE), dzięki temu nauczę się asertywnej komunikacji z pozostałymi członkami zespołu oraz egzekwowania od nich właściwej postawy (NAUKA).

Do czerwca 2015 pozyskam świadomych klientów z polecenia (REZULTAT), w tym celu podejmę działania związane z wykorzystaniem zrealizowanych zleceń i wypracowanego już potencjału firmy (DZIAŁANIE), dzięki temu nauczę się konsekwencji w działaniu, dostrzegania i promowania wypracowanej wartości(NAUKA).

Warsztaty prowadzimy metodą coachingu zespołowego Action Learning (uczenie się przez działanie).

Terminy:

  • środy, od godz. 8.00
  • czwartki, od godz. 8.00
  • piątki, od godz. 8.00

Zapisy do uzbierania się grupy.

Cena:

300 zł brutto od osoby za dzień.
Cena zawiera poczęstunek podczas przerw kawowych, obiad lub kolację, wynajem sali, prowadzenie zajęć.

Miejsce:

Kraków, Domus Mater, ul. Saska 2c

 

EFEKTYWNOŚĆ W BIZNESIE

EFEKTYWNOŚĆ W BIZNESIE

Zapraszamy Cię serdecznie do współpracy z nami: tel. 509, 453 895 (godz. 7.30-15.30), biuro@enterprisehouse.pl