dorosłe dzieci dysfunkcji

dorosłe dzieci dysfunkcji
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAGdy nastaje czas zmasowanych przeziębień, który zazwyczaj trwa aż do końca marca – powinniśmy naszemu organizmowi odrobinę pomóc w tym, aby potrafił skuteczniej bronić się przed infekcjami przeziębieniowymi czy też grypą…takimi podstawowymi warunkami, aby nasze działania przyniosły oczekiwany skutek są:
1. Powinno się sypiać około 6-8 godzin na dobę;
2. Pomieszczenia powinny być wietrzone i nawilżane;
3. Codziennie powinniśmy przynajmniej pół godziny spacerować nawet, jeśli mamy już np. katar (spacery nie są pożądane, gdy mamy gorączkę);
4. Odżywiać się w optymalny sposób tzn. dostarczać organizmowi wszystkiego, czego potrzebuje a zwłaszcza wzmacniających witamin (A, E, C, B6, D oraz cynku);
5. Dobrze jest też wspomóc się tranem, preparatem pro biotycznym (po kuracji antybiotykowej).
Gdy czasami zdarza nam się przemarznąć dobrym sposobem, aby zapobiec rozwinięciu się infekcji jest wymoczyć stopy w gorącej wodzie z dodatkiem soli, co nie tylko rozgrzewa i stymuluje produkcje przeciwciał. Kąpiele stóp są też dobrym sposobem na zahartowanie się.
W takim przypadku trzeba przygotować sobie 2 miski; do jednej wlać wodę z solą o temperaturze ok 39 stopni a do drugiej wodę bez soli sporo chłodniejszą o temp ok 25-26 stopni i naprzemiennie zanurzać stopy w miskach – w cieplejszej wodzie na minutę a w chłodniejszej na pół minuty. Powtarzanie takiej kuracji 4-5 razy w tygodniu daje wspaniałe rezultaty.

Interesujące artykuły tematyczne o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top