Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Laserowe leczenie nietrzymania moczu
1 vote, 5.00 avg. rating (85% score)

Laserowa rewolucja w leczeniu nietrzymania moczu

Lista krępujących chorób, do których często nie chcemy się przyznać jest naprawdę długa. Polacy wstydzą się przyznać do tego, że wielu z nas cierpi na choroby związane na przykład nadmierną potliwością czy też nietrzymaniem moczu, które teraz może być leczone za pomocą laserowej metody.

Nietrzymanie moczu to choroba, która staje się coraz bardziej powszechna. Cierpią na nią nie tylko osoby starsze, ale zdarza się, że pojawia się także wśród kobiet po trzydziestym piątym roku życia, które przeszły menopauzę.

Jak radzić sobie z tą chorobą? Oprócz tradycyjnych wkładek higienicznych czy pampersów możemy mówić o prawdziwe rewolucji! Laserowe leczenie nietrzymania moczu to metoda, która pozwala raz na dobre pożegnać się z chorobą. Jak ona działa?

Laserowe leczenie nietrzymania moczu to nieinwazyjna technika, która wykorzystuje wiązkę laserową wprowadzoną bezpośrednio do przedsionka i pochwy, na którą decyduje się coraz większa liczba osób.

Co przemawia na jej korzyść? Przede wszystkim laserowe leczenie nietrzymania moczu to zabieg, któremu poddani mogą być prawie wszyscy. Metoda ta jest bezbolesna, a podczas zabiegu nie trzeba podawać pacjentowi nawet znieczulenia, a efekty są odczuwalne już po pierwszym razie!

Po wykonaniu zabiegu pacjentom zaleca się odpoczynek oraz odpowiednie ćwiczenia mające na celu wzmocnienie mięśni Kegla.

Laserowe leczenie nietrzymania moczu to koszt około tysiąca złotych za zabieg. Metoda ta, dzięki temu, że upowszechniania przez coraz więcej klinik w Polsce będzie stawała się tańsza, a tym samym jeszcze bardziej dostępna dla potencjalnych pacjentów.

Interesujące artykuły tematyczne o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top