Pieczenie w miejscach intymnych

Pieczenie w miejscach intymnych
1 vote, 2.00 avg. rating (55% score)

Pieczenie w miejscach intymnych (4)Swędzenie i pieczenie w miejscach intymnych to często spotykana kobieca dolegliwość. Jakie zatem są tego powody?
Nie zawsze pieczenie w miejscach intymnych może oznaczać schorzenie. Bardzo często jest to efektem źle dobranej bielizny bądź żelu pod prysznic posiadającego podrażniające miejsca intymne substancje. Podrażniać miejsca intymne mogą również chemikalia zawarte w substancjach, które wykorzystujemy do prania bielizny. Z tego powodu pieczenie w miejscach intymnych może występować w okresie, w którym nie notuje się wysokich temperatur. Natomiast jeśli pieczeniu w miejscach intymnych towarzyszy również nieprzyjemny zapach może to wskazywać na infekcję bakteryjną bądź grzybiczą. Pieczeniem w miejscach intymnych może być również reakcją alergiczną na niektóre podpaski. Preparaty zawarte w nich mogą w przypadku uczulenia wywoływać silne pieczenie i swędzenie.
Jak widać powodów pieczenia w miejscach intymnych jest wiele. Najlepszym sposobem aby uniknąć tej nieprzyjemnej dolegliwości jest zlokalizowanie przyczyny i całkowita jej likwidacja.

Interesujące artykuły tematyczne o medycynie:

Posted by:

admin

Related articles

Back to Top