≡ Menu
malzenstwojestdobre.pl
młodzież w domu, rozwój i wiara

DLACZEGO WARTO:

Również jako rodzice zazwyczaj nie mamy czasu, by zatrzymywać się i dogłębnie analizować podejmowane działania.
ILE KOSZTUJE NAS USUWANIE KONSEKWENCJI BŁĘDNYCH CELÓW I DZIAŁAŃ?

Na warsztatach w 4-6 osobowym zespole rodziców zaplanujesz zbudowanie i pogłębienie przyjaźni z nastoletnim dzieckiem. Przez cały czas pracujemy tylko nad indywidualnymi planami poszczególnych rodziców (zamiast teorii!) mającymi na celu nawiązanie, zbudowanie i pogłębienie relacji i przyjaźni ze swoim nastoletnim dzieckiem.

Rodzice pracują w wybranym przez siebie zakresie: wspólnego czasu, zainteresowań i wartości, komunikacji i szacunku, współpracy w rodzinie, zaufaniu, etc.

Celem / tematem do pracy rodzica jest nowy lub długotrwały problem, wyzwanie, potrzeba w relacji. Rodzice pracują nad tym, co stanowi cel lub problem, czego należy dopilnować, z czym należy sobie poradzić, według formuły: Osiągnę CEL, REZULTAT > w tym celu podejmę DZIAŁANIE > dzięki temu NAUCZĘ SIĘ…

Przykłady:

Do końca sierpnia zmotywuję mojego syna do samodzielnej nauki matematyki i języka angielskiego (REZULTAT), w tym celu poświęcę mu regularny czas w tygodniu na pomoc, rozmowę o trudnościach, z którymi się zmaga oraz poszukanie rozwiązań, które go zainteresują (DZIAŁANIE), dzięki temu nauczę się wysłuchiwać jego odczuć, poświęcać mu potrzebny mu czas, wspierania go oraz systematyczności i konsekwencji jako matka (NAUKA).

Do końca roku nauczę się szczerze, z poszanowaniem i otwartością rozmawiać z moją córką (REZULTAT) w związku z czym regularnie będę poświęcała jej godzinę tygodniowo na dedykowaną rozmowę (DZIAŁANIE), przez co nauczę się dyscypliny, konsekwencji i otwartej komunikacji z córką, opartej na zaufaniu i trosce. (NAUKA).

Warsztaty prowadzimy metodą coachingu zespołowego Action Learning (uczenie się przez działanie).

Terminy:

  • wtorki (do uzbierania się grupy), od godziny 15.30
  • piątki (do uzbierania się grupy), od godziny 15.30
  • soboty (do uzbierania się grupy), od godziny 08.00

Cena:

300 zł brutto od osoby za dzień.
Cena zawiera poczęstunek podczas przerw kawowych, obiad lub kolację, wynajem sali, prowadzenie zajęć.

Miejsce:

Kraków, Domus Mater, ul. Saska 2c

młodzież w domu

PRZYJAŹŃ Z MOIM NASTOLATKIEM – JAK JĄ ZBUDOWAĆ?

Zapraszamy Cię serdecznie do współpracy z nami: tel. 509, 453 895 (godz. 7.30-15.30), biuro@enterprisehouse.pl